محل تبلیغات شما

هم‌زمان با فرخندهروزهای دهه‌‌ی کرامت و در آستانه‌ی خجسته میلاد مبارک امام علی‌بن موسی‌الرضا علیه‌آلاف‌التحیت و الثنا، نسخه‌ ی الکترونیکی کتاب یک‌صد و چهل حکایت زیبا، بازنوشته‌یجواد نعیمی به وسیله‌ی سازمان چاپ و نشر ایران منتشر شد. گفتنی است که به‌تازه‌گینسخه‌ی چاپی این کتاب به وسیله‌ انتشارات آناگ به دنیای کتاب عرضه شده است. به اینترتیب تعداد کتاب های الکترونیکی من به هشت عنوان می رسد:

کتاب ‌های "عشق هشتم" و "فانوس" را مرکز تحقیقات رایانه‌ایقائمیه‌ی اصفهان، کتاب "قصه‌های زندگانی امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه)" را آستان قدس رضوی و کتاب‌های"قصه‌هایی از زندگی حضرتمحمد(ص)" و "قصه‌هایی از زندگی امام علی(ع) و نیز کتاب "پناهنده‌ها" و "چه‌گونه داستان بنویسیم" را سازمان چاپ و نشرایران منتشر کرده است. علاقه‌مندان، برای خرید کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده بهوسیله‌ی سازمان چاپ و نشر ایران می‌توانند به وب‌سایت اختصاصی من به این‌نشانی مراجعهکنند:

http//chaponashr.ir/naeemi                                    

سوگ سه گانه!( در غم هجران پیام آور نور ،مجتبای خداوند، خورشید هشتم ایمان! که درود همه ی پاکان بر آنان!)

اسارت! نوشته‌ ی جواد نعیمی

چرا؟ نوشته ی می الاسدی ترجمه ی جواد نعیمی

کتاب ,الکترونیکی ,سازمان ,امام ,نشر ,چاپ ,و نشر ,سازمان چاپ ,نشر ایران ,چاپ و ,از زندگی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

icatstitma شریان Jeffrey's info ღ پـرسـه خـیـال در کـوچـه تـنـهـایـی ღ کن قدیم ارائه انواع ساندویچ پانل، ورقهای مات و شفاف فایبرگلاس، پلی استر ، انواع کانکس و سردخانه، پشم سنگ هنرمندان من دلم الان,اونو میخواد... هوا چه غریبانه تاریک است goremamo