محل تبلیغات شما

چرا؟ این پرسشی است که همواره از خویشتن دارم.چرا همه ی بلاهابرسرمن  می آید و چرازندگی،

این قدر، مایه‌ی آزار من است؟! مگر من چه گناهیکرده ام؟  

چرا دوستان و آشنایان من،  از دنیا می روند و مرا تنها گذارند ؟  و چرا من هنوز زنده ام؟!

چرا می توانم اینگونه به چیزی زیادی بنگرم؟ هرگاه به کسی نگاه می کنم زندگی یی

را در او می بینیمکه سرانجا م گرفتار پنجه‌ی اجل می شود! دیده بر می گردانم و می اندیشم روزی دیگرانهم مرا مرده خواهند دید!

پس چرا می گریم و چرا هم اینک دارم می نویسم ؟چرا توان گریختن از همه ی این ها و فرار کردن از دست مرگ و خاطره های ترسناک راندارم؟

پرسش های زیادی هستند که پاسخی برای آن هانیست. پرسش هایی که هم چنان ذهن و اندیشه‌ی من ، در گیر آن ها ست!  این است که مرگ و زندگی را ،  هم‌چنان سپری می کنم![  بر این اساس، آیا نباید به معنای حیات وزندگانی درست و با معنا، بیش تر بیندیشیم وراه های بهتری برای دست یابی به آن ها را بیابیم؟]

سوگ سه گانه!( در غم هجران پیام آور نور ،مجتبای خداوند، خورشید هشتم ایمان! که درود همه ی پاکان بر آنان!)

اسارت! نوشته‌ ی جواد نعیمی

چرا؟ نوشته ی می الاسدی ترجمه ی جواد نعیمی

ها ,   ,ی ,های ,هم ,چرا؟ ,و چرا ,آن ها ,می کنم ,است که ,همه ی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ألسَّلاَمُ عَلَیکِ یَا فَاطِمَةَ المَعصُومِه بِنتِ مُوسَی بنِ جَعفَر (ع) فروش شمارنده دیجیتال( کانتر ) امرن Omron اشعار محمد علی مشایخی (نافذ) kerwellpattzan فروش تایمر Timer dospditjasyt ..:: کلینیک دندانپزشکی و طراحی لبخند یاس پاکدشت ::.. Nicole's game کــد هــا و سفــارشــاتــ قصــر سایــہ دنیای اخبار، الکترونیک، روباتیک، شبکه های کامپیوتری، موبایل و تعمیرات